Чоловік розтрощив пункт в‘їзду на Труханів острів. Збиток 300 тис. грн. (ВІДЕО)

14:08 02.08.2020

У столиці знову випадок вандалізму. Вчора, близько півночі, на пункті в‘їзду на Труханів острів чоловік варварськи розтрощив обладнання автоматичної системи. Зокрема, шлагбаум, світлофор, дві камери, контролер боларда та інші технічні засоби.

Чоловік розтрощив пункт в‘їзду на Труханів острів. Збиток 300 тис. грн. (ВІДЕО)

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, матеріальні збитки внаслідок пошкодженого комунального майна, за попередніми розрахунками, – майже 300 тисяч гривень.

Зараз комунальники працюють над відновленням системи. Особу руйнівника встановили, його затримала поліція.

Кличко підкреслив, що особисто проконтролює, щоб ця справа дійшла до суду.

Щоб кияни займалися спортом, активно і безпечно відпочивали, ми встановили систему обмеженого доступу для автівок і контролю швидкості на Трухановому острові. Ми працюємо, щоб Київ ставав гарнішим, а життя його мешканців – комфортнішим. Але, на жаль, є люди, які руйнують те, що створено за кошти громади і для громади столиці. Ці варвари повинні знати, що доведеться відповідати за подібні дії. Тоді думатимуть, чи варто “самостверджуватися” в такий спосіб”, – зазначив мер.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, у парку “Молодіжний”, що на Троєщині, вандали поскидали з парковки міського велопрокату, яка облаштована вище забору, 15 велосипедів вниз на траву. За попередніми оцінками велосипеди пошкодили на сумму близько 25 тис грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...