“Чілдрен Кінофест – 2020” пройде онлайн. 10 фіналістів конкурсу дитячих фільмів

16:44 19.05.2020

Цього року щорічний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків “Чілдрен Кінофест” вперше відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня. У рамках фестивалю вчетверте покажуть фільми, створені дітьми. Глядачам запропонують проголосувати за найкращий фільм з-поміж 10 картин-фіналістів фестивального конкурсу, який отримає приз глядацьких симпатій.

“Чілдрен Кінофест – 2020” пройде онлайн. 10 фіналістів конкурсу дитячих фільмів

Як повідомили “Великому Києву” організатори фестивалю, переглянути конкурсні роботи і проголосувати можна на сайті фестивалю.

Четвертий конкурс дитячих фільмів, оголошений восени 2019 року, зібрав понад 220 заявок з усієї України. З них було відібрано по 5 фіналістів у двох категоріях – від 7 до 10 років і від 11 до 14. Цього року за кількістю фіналістів лідирують режисерки-дівчата (7 робіт), половина фільмів створено в різних стилях анімації. Серед тем, яким присвятили свої фільми юні режисери – булінг, екологічна свідомість, пандемія коронавірусу. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Харківська, Дніпропетровська та Львівська області.

7 червня на онлайн-церемонії закриття фестивалю почесне журі назве Найкращий український дитячий фільм, який отримає нагороду у розмірі 20 000 гривень, а також лауреатів премій за найкращий фільм у кожній з вікових категорій (5 000 гривень) та Призу глядацьких симпатій (10 000 гривень). Усі фіналісти конкурсу отримають іменні сертифікати.

Фіналісти

  • Білочка Софія / реж. Таїна Щегельська, 9 років, Кам’янець-Подільський
  • Блогери / реж. Анастасія Мацегора, 10 років, Харків
  • Мяяяу^^ / реж. Юлія Василюк, 9 років, Івано-Франківська область
  • Історія НЕЧТО / реж. Василиса Найдьонова, Всеволод Неймирок, 8 років, Харків
  • EXCHANGE / реж. Аврора Гайдоба, Мирослава Скрипка, 9 років, Київ
  • Три бажання / реж. Михайло Грищенко, 13 років, Суми
  • Марсіанські земляни / реж. Антон Стульніков, 13 років, Запоріжжя
  • Пандемія / реж. Елеонора Чолак, 13 років, Білгород-Дністровський
  • День пінгвіна / реж. Олена Пушкарьова, 12 років, Дніпро
  • Сузір’я єдинорога / реж. Влада Березанська, 14 років, Фастів

Організатори також зазначили, що за традицією цього року до конкурсної програми “Чілдрен Кінофест” увійшло сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк.

До складу Почесного журі конкурсу увійшли українські кінематографісти: продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу “Перші ластівки” актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки “Викрадена принцеса”.

Читайте також: Кінотеатр «Краків» стає культурним центром. Там буде кілька сцен і студія звукозапису (ФОТО)

Нагадаємо, з нагоди 60-річчя столичного метрополітену запустили онлайн-екскурсії.

Великий Київ у Google News

підписатися