Червонокнижне дитинча рисі, яке продавали на OLX в жахливому стані, стало на лапи

Автор: Любава Лисичкіна
20:51 22.11.2023

Місце перебування рисі, як і імена людей, які піклуються про неї, є таємницею слідства і не розголошується з міркувань безпеки.

Червонокнижне дитинча рисі, яке продавали на OLX в жахливому стані, стало на лапи
оренда квартири Київ
Про це ідеться у повідомленні URSA.
Тварину від нелегального продажу на OLX врятували на Київщині. У вересні зоозахисники вступили в контакт із «продавцями» і домовились про передачу «товару». До справи залучили працівників Обухівського районного управління поліції, які й вилучили рись та направили тварину на перетримку для врятованих диких тварин до рішення суду відповідно до ст. 265-5 КУпАП. 
 
 Після неналежного утримання дитинча потребувало тривалого лікування. В неї діагностували анорексію, токсокароз, інтоксикацію паразитами з блюванням та діареєю. Ветеринари давали їй 30% шансів на одужання і не були певні, що малеча стане на лапки.
 
“Проте ця сильна дівчинка, яку, до речі, назвали Урсою, завдяки належному лікуванню і дбайливому догляду відновилася! Наразі Урса почуває себе добре, росте і набирається сил. Її вже перевели з ізолятора у великий і теплий вольєр, де вона продовжує свою реабілітацію”, – розповіли активісти.
 
Після вилучення тварини було встановлено наступні обставини, а відповідні матеріали — додано до справи:
• належність тварини до виду червонокнижної євразійської рисі Lynx lynx (Linnaeus, 1758);
• вади здоров’я та недостатній для віку тварини розвиток, спричинені умовами утримання, що не відповідають біологічним особливостям;
• на наш запит надійшла офіційна відповідь від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України про відсутність належних дозвільних документів у продавця, що свідчить про незаконне вилучення з дикої природи, ввезення, утримання та розведення даного виду тварин.
 

Великий Київ у Google News

підписатися