Два собаки “тероризують” мешканців Пріорки, загризаючи їхніх домашніх улюбленців

Автор: Любава Лисичкіна
21:38 20.11

Є відео із доказами цих жахливих нападів. Також від алабаїв страждали не тільки домашні улюбленці, але й їхні власники.

Два собаки “тероризують” мешканців Пріорки, загризаючи їхніх домашніх улюбленців
оренда квартири Київ

Про це у Facebook повідомила Наталія Кириченко. 

 За її словами, тварини гуляють без намордників і, зустрічаючи собак менших порід, атакують та вбивають їх на очах у власників та дітей.

“Це моторошна історія про те, як колишньому регіоналу, теперішньому очільнику штабу “Батьківщина” в Гостомельській ОТГ Вадиму Башуну вдається тероризувати киян і вбивати та ранити собак – як домашніх, так і безпритульних. Так-так, дві дорослі собаки серйозної породи, без намордників, повідків і адресників гуляють вулицями і парками Пріорки. Другий рік поспіль”, – розповіла Кириченко.

У дописі Наталя наводить кілька свідчень людей, чиїх тварин алабаї пошматували: 
 
  • “…я пережила найстрашніший жах. У мене досі перед очима картинки, як відривають куски м`яса з мого собаки. Я досі чую його відчай, біль і страх у криках. Я боюся залишатися одна і відкривати очі…”. Це пише Алла Жаворонкова, власниця хаскі, якого пошматували алабаї.
  • “Я не можу вже другий тиждень поспіль вийти з квартири, у мене починаються панічні атаки. У мене постійно перед очима ті два алабаї, я постійно чую передсмертний крик моєї нещасної Асі”. Це пише Наталя, власниця загризеної на смерть собачки, якщо не помиляюсь чіхуашки.
  • “Я кинулася відбивати свого Тедді, в якого вчепився зубами алабай. Він пошматував мені руки. Тільки завдяки людям на зупинці громадського транспорту нам вдалося відігнати алабаїв. І в собаки, і у мене – серйозні травми”. Це розказує Ірина, власниця золотистого ретривера.
 
Слід зауважити, що всі ці постраждалі люди писали заяви в поліцію. Є свідчення з ветеринарних клінік про причини загибелі тварин. Є довідки з лікарень про отримані травми від собак. Але, за словами киянки, жодних зрушень.
 
 Зараз громада об’єдналася, говорить Наталя, люди збирають свідчення постраждалих, є купа фото і відео нападів, вчергове написані заяви до поліції.  
 
До слова, у Чорнобилі з’явилася тварина, яку екологи не фіксували від минулого століття.

Великий Київ у Google News

підписатися