Чергова висотка замість автостанції «Поділ»: в КМДА прояснили ситуацію

Автор: Марія Супрун
15:33 13.09

Нещодавно кияни помітили, що на автостанції «Поділ» почалися ремонтні роботи, а з вивіски зникла одна літера. Люди почали хвилюватися, що на місці станції хочуть звести чергову висотку.

Чергова висотка замість автостанції «Поділ»: в КМДА прояснили ситуацію

Ситуацію прояснив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій.

За його словами, Департамент не видавав містобудівні умови та обмеження на ділянку за адресою автостанції Нижній Вал, 15А. А значить роботи з реконструкції чи будівництва там не заплановано.

Торік в рамках проєкту малої приватизації мережу столичних автостанцій продали з аукціону за 230 мільйонів гривень. За умовами приватизації, новий власник повинен протягом 5 років зберігати за автостанціями їх основну функцію. Тож «Поділ» залишиться автостанцією ще щонайменше 4 роки.

Сьогодні два рейси, які ходять з Подолу до Рокитного та Богуслава, продовжують працювати. Проте, за словами власників, в майбутньому економічної доцільності існування автостанції немає. Тому додаткових рейсів відкривати не планують, як і інвестувати в інфраструктуру локації. Щоб вона не була збитковою, найближчим часом там хочуть відкрити заклад громадського харчування.

У коментарі журналістам «Київпассервіс» запевнив, що найближчим часом будівлі нічого не загрожує, а вивіску розібрали, щоб провести поточний ремонт даху.

Нагадаємо, Центральний київський автовокзал нарешті відкрили після ремонту (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися