Чекаємо на F-16: “Привиди Києва” відзначили чергову річницю створення

Автор: Любава Лисичкіна
19:05 23.06.2023

Вони не шукали легкої долі обравши шлях військового льотчика, але саме на їх вік випали найважчі випробування та виклики.

Чекаємо на F-16: “Привиди Києва” відзначили чергову річницю створення
 
Днями легендарний колектив 40 бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» відзначив чергову річницю створення. На декілька годин зібратися змогли не всі, бо боронять повітряні кордони в різних місцях тимчасової дислокації. Та навіть ракетна небезпека не зіпсувала патріотичний настрой захисників неба.
 
“Сьогодні вони всі Привиди Києва – це неймовірна родина однодумців! Всі як один сміливі, непереможні і мужні! Другий рік поспіль з честю виконують бойові завдання. Б’ють ворога! Вірні українському народові!”, – зазначили про льотчиків бригади у командуванні.
 
Командувач повітряного з’єднання генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко вручив державні і відомчі нагороди особовому складу, а також відзнаки Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України за зміцнення національної безпеки, професіоналізм, честь і доблесть.
 
В пам’ять про своїх побратимів військові кажуть:
– “Ні кроку назад! Чекаємо на F-16! Вистояли на початку! Завершимо Перемогою!”
 
Нагадаємо, Президента просять присвоїти найменування “Привид Києва” 40-й бригаді авіації.
 
Відомо, манґа про Привида Києва допомогла зібрати на ЗСУ понад 1,3 млн грн. Крім того, у передмісті відкрили пам’ятник відважному “Привиду Києва”, який знищив колону техніки російських окупантів

Великий Київ у Google News

підписатися