Частина Виноградаря залишилась без світла, можуть ще й бути проблеми з водою

13:10 03.09

Через аварійне відключення трансформатора на високовольтній підстанції “Пріорська” без електропостачання опинились близько 650 житлових і 800 приватних будинків на Виноградарі. У зоні відключення будинки в Шевченківському, Святошинському, Солом’янському, Подільському районах.

Частина Виноградаря залишилась без світла, можуть ще й бути проблеми з водою

Як повідомляє пресслужба КМДА, спеціалісти вже виїхали на підстанцію, орієнтовний час перепідключення обладнання для повернення клієнтам світла – 30-40 хвилин.

Зазначається, що також працюють служби “Київводоканалу”, щоб оперативно нормалізувати водопостачання будівель, що потрапили в зону відключення підстанції. Після відновлення електроенергії працівники одразу налагодять роботу насосного обладнання, щоб забезпечити належний тиск у водопровідній мережі.

Водіїв попереджають, що внаслідок аварійного відключення трансформатора на підстанції “Пріорська” не працюють світлофорні об’єкти за адресами:

– пр-т Георгія Гонгадзе 5; 9; 20; 26
– пр-т Правди 62; 66
– вул. Івана Виговського, 13
– вул. Івана Виговського/Північно-Сирецька
– вул. Стеценка/Академіка Туполєва
– вул. Стеценка/Газопровідна.

Орієнтовний час відновлення роботи світлофорів – 15:00.

загрузка...

Усіх, хто за кермом, просять бути особливо уважними на цих локаціях та дотримуватис правил дорожнього руху.

ОНОВЛЕНО: о 14:43 у КМДА повідомили , що електропостачання підстанції “Пріорська” відновили, водопостачання та водовідведення у зоні відключення – нормалізували.

Нагадаємо, тарифи на світло для ОСББ та ЖЕКів зменшились.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...