“Були з дитиною в лікарні” – кияни повідомляють про пошкодження під час ранкового обстрілу в приватній клініці в Києві

Автор: Оксана Тупальська
13:53 08.07

Під час ранкового обстрілу у приватній клініці неподалік метро Лук’янівської перебував киянин Володимир Журавель з дитиною. Каже, там також частково ушкоджене приміщення. Та додає, що радий, що вціліли.

“Були з дитиною в лікарні” – кияни повідомляють про пошкодження під час ранкового обстрілу в приватній клініці в Києві Фото: Наслідки обстрілу в приміщенні поруч з приватною клінікою - фото очевидців
Світлодіодне освітлення
Прилетіло поруч! Слава Богу живі! Були під час прильоту з дружиною і дитиною в лікарні поруч з Лукʼянівською. На другому поверсі лікарні від вибухів обвалилась стеля. Було багато дрібної пилюки, – сказав Володимир.
Будівля приватної клініки “Добробут” не зазнала значних руйнувань. Каже, що всередині впала підвісна стеля та обсипалася шпаклівка від ударної хвилі. 
 
Будинки, що були поруч, прийняли удар на себе. Хоч прильоти були зовсім поруч, лікарня ціла, – каже чоловік. 

Читайте також: Росіяни пошкодили головний корпус лікарні Охматдит – що відбувається всередині 

У клініці повідомляють, що бригади “швидкої” Добробуту наразі працюють на місці руйнувань лікарні «Охматдит»:

Наші лікарні на правому та лівому березі Києва готові безоплатно прийняти та надати всю необхідну допомогу дітям, які постраждали при обстрілі “Охматдиту”, а також дорослим та персоналу дитячої лікарні.

Зазначається, що всі, хто постраждав при обстрілі “Охматдиту” та потребують медичної допомоги, можуть звернутися до приймальних відділень за адресами:

  • вул. Сім’ї Ідзиковських, 3
  • пр-т Миколи Бажана, 12А

З будь-якими запитаннями стосовно термінової безоплатної допомоги через атаку на “Охматдит” звертатися до контакт-центру за телефонами:

  • 044-4952888
  • 050-4952888
  • 097-4952888
Раніше “ВК” розповідав, що внаслідок ранкової ворожої атаки постраждали 6 районів Києва. Станом на 13.19 в КМВА заявили, що внаслідок ракетного удару у столиці 10 загиблих та 35 постраждалих. З’явилося відео з загиблим в лікарні “Охматдит”. 

У МВС також повідомляли про 5 загиблих в лікарні “Охматдит”. Біля входу в медустанову зібралася велика кількість людей – намагаються з’ясувати, що з їхніми родичами, які були на території під час атаки.

Біля зруйнованого корпусу лікарні “Охматдит” кияни робили живий ланцюг – розбирали завали, проте рук потрібно ще. Тому закликали приєднатися до порятунку. 

Великий Київ у Google News

підписатися