Будинку не буде. У забудовника відсудили землю на вул. Малевича

Автор: Марія Супрун
17:11 14.04

Київська прокуратура відсудила у забудовника ділянки в Голосіївському районі столиці. Тут планувалося будівництво житлового будинку, але мешканців сусідніх будинків були проти.

Будинку не буде. У забудовника відсудили землю на вул. Малевича

Як повідомили у прокуратурі, господарський суд Києва скасував рішення Київради про поновлення договорів оренди земельних ділянок загальною площею 0,3 га та вартістю 35 млн грн по вул. Казимира Малевича.

Було встановлено, що Київрада у порушення вимог Закону України «Про оренду землі» у 2016 році поновила договори оренди, термін дії яких закінчився ще у 2013 році. При цьому, товариство з клопотанням про поновлення договорів до власника землі не зверталось та у 2014-2016 роках орендну плату за землю не сплачувало.

Крім того, Київрада розпорядилась земельними ділянками поза процедурою аукціону, а будівництво на земельних ділянках житлового будинку викликало супротив мешканців сусідніх будинків.

З урахуванням вказаних обставин суд визнав недійсними договори про поновлення оренди землі.

Нагадаємо, земельна ділянка на Трухановому острові, яку самовільно захопило охоронне агентство “Шторм”, має бути повернута у власність міста, усі споруди і паркан – демонтовані, а учасників незаконної оборудки притягнуть до відповідальності. Агентство, про яке йде мова, нібито належить соратникам глави політради ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Великий Київ у Google News

підписатися