Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту: супердомкрати встановили три 780-тонні прогони

13:11 18.11.2020

Роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають. Наразі будівельники завершили встановлювати три великі металоконструкції загальною вагою 2400 т у напрямку вулиці Набережно-Хрещатицької. Встановлювали їх за допомогою плавучого понтону, обладнаного супердомкратами. Крім цього, вже готові опори для майбутніх прогонів мосту у напрямку Троєщини і завершається встановлення арочної конструкції мосту у проектне положення.

Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту: супердомкрати встановили три 780-тонні прогони

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів під час онлайн-брифінгу. А також оприлюднив відео про те, що відбувається на будівництві мосту.

За його словами, також триває процес встановлення арочної конструкції мосту у проектне положення – до нього залишилося ще 10 сантиметрів. Фахівці використовують потужні домкрати, що по міліметрах опускають величезний прогін. Та постійно контролюють навантаження на ванти, що тримають конструкцію.

А в напрямку Троєщини вже готові опори для майбутніх прогонів мосту. Триває і влаштування насипу проїжджої частини на Русанівських садах. Там, до речі, паралельно бетонують основу для майбутньої гілки метрополітену”, – зазначив Віталій Кличко.

Читайте також: Подільсько-Воскресенський міст став ще яскравішим – навіть ванти сяють (ФОТО, ВІДЕО)  

Нагадаємо, Подільсько-Воскресенський міст буде найбільшим арочним мостом в Європі! “Великий Київ” роздивився, який він зараз і уявив, яким він буде – там будуть закладені колії для метро на Троєщину.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...