Будівля-циліндр на Рейтарській стане “місцем для зустрічі і насолоди їжею” (ПРОЄКТ)

14:19 15.05

Циліндричну будівлю на вулиці Рейтарській, 15 перетворять на багатофункціональний простір з ресторанами, барами, продуктовими лавками і квітковими магазинами.

Будівля-циліндр на Рейтарській стане “місцем для зустрічі і насолоди їжею” (ПРОЄКТ)

Про це повідомляє Хмарочос.

Ця споруда є частиною комплексу поліклініки Спілки письменників України на вулиці Рейтарській, 15, що збудований у 1986 році за проектом Авраама Мілецького та Володимира Шевченко. Архітектори відомі передусім своєю роботою над готелем «Салют».

рейтарське коло

Комплекс складається з двох частин: фасадного шестиповерхового будинку та окремої будівлі на задньому дворі у формі циліндра з діаметром 16 метрів. Кругова будівля була відокремлена від основної у 2008 році, а у 2019-му виставлена на продаж.

загрузка...

Інвесторами перетворення стали Марк Вілкінс (співзасновник галереї The Naked Room), Ігор Фарберов та Євген Лавренюк (засновники мережі Dream Hostels та Druzi Café) i Антон Рубан (засновник компанії SPELL).

Ми плануємо трансформувати циліндр у місце для зустрічі, насолоди смачною їжею, радості від доброго напою. Місце, де можливо придбати свіжоспечений хліб та локально вирощені овочі. Дім для єднання, креативності та оптимістичного життя”, – кажуть автори проєкту.

Над оновленням будівлі працює архітектор Еміль Дервіш. Щоб підкреслити оригінальний дизайн та самобутню модерністську форму будівлі, з неї демонтують увесь гіпсокартон, декоративні колони та дах у формі гриба.

Читайте також: У центрі Києва реконструювали історичну будівлю школи мистецтв. Масштаб робіт вражає

На першому поверсі також знімуть частину перекриттів, щоб створити великий атріум та забезпечити достатню кількість денного світла на підвальному рівні. Висота стелі в центральній частині будівлі сягне десяти метрів, що дозволить використати живі дерева в інтер’єрі.

На другому поверсі будівлі запланований спільний простір зі столиками для відвідувачів. «Рейтарське коло» поєднає невеликі ресторани та бари з пекарнями, магазинами сирів, овочів, вина та квітковими лавками. Але точний функціонал простору визначити поки важко: орендарів для проєкту зараз шукають.

Роботи над оновленням споруди вже тривають. Простір планують відкрити для відвідувачів у грудні 2020 року.

Читайте також: Музей та підземний паркинг. Яким буде стадіон “Старт” після реконструкції (ПРОЄКТ) 

Нагадаємо, гастроном на Хрещатику після реконструкції матиме 3 поверхи і оглядовий майданчик на даху.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...