Музей та підземний паркинг. Яким буде стадіон “Старт” після реконструкції (ПРОЄКТ)

13:44 17.04.2020

Архітектурно-містобудівна рада підтримала реставрацію комплексу стадіону «Старт» на вул. Шолуденка, 26-28/4 у Шевченківському районі столиці. Заплановано реконструкцію трибун та меморіалу, створення музею та будівництво підземного паркінгу. Представлено проєкт реконструкції.

Музей та підземний паркинг. Яким буде стадіон “Старт” після реконструкції (ПРОЄКТ)

Про це повідомив директор департаменту містобудування та архітектури – головний архітектор м. Києва – Олександр Свистунов.

Зокрема, планується повністю реконструювати напівзанедбаний спортивний комплекс відповідно до сучасних стандартів, зробити дворівневий підземний паркінг, реконструювати додаткову трибуну та відреставрувати об’єкти, які є історичними пам’ятками: вхідну браму, меморіал футболістам «матчу смерті» та футбольне поле.

Також мають привести до ладу і навколишню територію, створення бігових та вело-доріжок з благоустроєм всього парку.

В самому ж комплексі повинен з’явитися невеликий музей, два зали для занять баскетболом та волейболом, кафе, роздягальні та фітнес-клуб. За проектом, комплекс матиме потужність у 3700 осіб з можливістю збільшення до 5 тисяч.

Нагадаємо, стадіон “Старт” – історичне місце, де в 1942 році відбувся так званий «матч смерті». У лютому 2017 го суд повернув місту земельну ділянку стадіону, територія якого в 2010 році була відведена під будівництво житлового комплексу.

У 2018 році будівлі спорткомплексу «Стадіон «Старт» передали місту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...