Буде сквер, але є нюанс. Як кияни з депутатами вирішують проблему зсувонебезпечної ділянки

Автор: Вася Петров
17:36 20.07

Зелена зона, що в межах вулиць Писаржевського, 8 – Іртишська, 20 чекає суттєвого оновлення. Проєкт капітального ремонту уже розроблений, однак досі залишається проблемним питання зсувонебезпечної ділянки між межею скверу та будинком за адресою Іртишська,20.

Буде сквер, але є нюанс. Як кияни з депутатами вирішують проблему зсувонебезпечної ділянки

Про це повідомляє “Європейська Солідарність”. 

Так, депутатка від “ЄС” в Київраді Ольга Чайка ініціювала виїзну нараду з активістами ОСББ «Перлина Голосієва», представниками Голосіївської РДА та комунальникам. 

Метою нашої зустрічі було з’ясувати, які є ризики виникнення зсувних явищ біля будинку, чи виникнуть вони взагалі під час ремонту скверу та як бути з ділянкою в цілому»,

– розповіла Ольга Чайка.

Вона уточнила, що забудовник на Іртишській, 20 отримав від Спеціалізованого управління протизсувних підземних робіт технічні рекомендації щодо облаштування підпірної стіни та водостоку зі сторони схилу, аби уникнути потенційних зсувів.

«На жаль, зараз маємо ситуацію з недобросовісним виконанням своїх обов’язків забудовником», – констатує депутатка «ЄС» у Київраді.

На цей час схил нерухомий, а роботи в сквері не нестимуть потенційної загрози. Обов’язково буде висаджено дерева, які мають сильну кореневу систему, здатну утримувати схил. Також буде проведено благоустрій схилу в цілому. Важливо, щоб люди, які живуть у цьому будинку, могли з вікна бачити красиву, безпечну зелену зону. А не груди будівельного сміття та бетонну стіну»,
– розповіла Ольга Чайка.
 
Вона також зазначила, що клаптик землі між сквером та будинком є безбалансовим, тому паралельно з’ясовують, хто може стати замовником встановлення водостоку дощових вод.
Додамо, що “Євросолідарність” з активістами збирають підписи за створення скверу замість стихійного ринку на Троєщині. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...