Буде освітлення, полив та догляд: Сквер Небесної Сотні передали громаді Києва

Автор: Марія Супрун
14:25 13.05

Сквер Небесної Сотні передали у комунальну власність територіальної громади міста Києва з метою подальшого проведення робіт із реконструкції та благоустрою. Таке рішення підтримали 87 депутатів сьогодні на пленарному засіданні Київради.

Буде освітлення, полив та догляд: Сквер Небесної Сотні передали громаді Києва

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради, співавтор проєкту рішення Володимир Бондаренко, це позитивно вплине на процес завершення його благоустрою із подальшим облаштуванням у ньому освітлення, налагодженою системою щоденного прибирання та поливу.

Наступний крок – розробка проекту реконструкції земельної ділянки без права забудови наземної частини Скверу. Пропозиції оновлення зеленої зони розроблятимуться із залученням громадськості.

«Раніше Сквер Небесної сотні самотужки облаштували активісти та волонтери. Але земельна ділянка перебувала у приватній власності, там планувалося будівництво готельно-офісного центру. Для того, щоб зберегти Сквер, територію було повернуто у власність держави. А тепер повноцінно нею має опікуватися місто, саме тому ми розпочали процес її повернення до комунальної власності», – роз’яснив лідер фракції «Європейська Солідарність» в Київраді Володимир Прокопів.

Нагадаємо, що всесвітньовідомий португальський митець Алешандре Фарту створив у сквері масштабний портрет Сергія Нігояна. А у 2016 році «Сквер Небесної сотні» вперше в Україні та Східній Європі отримав найпрестижнішу нагороду Європейського конкурсу публічних просторів «Європейська нагорода за урбаністичний публічний простір».

Раніше, за результатами судових процесів земельну ділянку площею 0,2549 га, де розташовується сквер, вдалось повернути у державну власність

Також для догляду за сквером Небесної Сотні шукали спеціаліста.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...