Буча: в згорілій машині знайшли фрагменти тіл трьох жінок і дівчини

Автор: Володимир Хлєбников
21:29 22.05

На початку березня в Бучі повністю згоріла автівка, в якій намагалися евакуюватися четверо людей: дві місцеві жінки — Жанна Камєнєва та Марія Ільчук, а також 14-річна Аня з мамою Тамілою Міщенко. Тіла жінок довго не могли знайти.

Буча: в згорілій машині знайшли фрагменти тіл трьох жінок і дівчини

Про це йдеться в репортажі, оприлюдненому 22 травня на сайті ZN.UA. Авторка матеріалу, Олена Жежера, розповіла історії загиблих.

Жанна Камєнєва, яка всіх переконала їхати, була за кермом автівки. Останнє, що отримав від неї чоловік, було sms-повідомлення: «На нас їде ворожий танк». Це сталося близько десятої години ранку 5 березня майже на перехресті вулиць Яблунської та Вокзальної.

14-річна Аня Міщенко, як пригадує її брат Євген, до останнього не хотіла їхати й просила маму залишитися разом із братом і бабусею в Бучі. Дівчинка мала талант до малювання і своє життя планувала пов’язати з творчістю.

Читайте також: Американські журналісти розшукали докази воєнних злочинів росіян в Бучі (ФОТО, ВІДЕО)

Марія Ільчук не поїхала з дочкою в Рівненську область, боялася, що не витримає важкої дороги, бо у неї були хворі ноги. Але погодилася їхати з Жанною, коли побачила, які звірства окупанти коять у Бучі”.

Автомобіль Жанни знайшли не одразу, оскільки шукали бус синього кольору. Внаслідок вибуху фарба на авто вигоріла, й він став білий. Військові ЗСУ, які зайшли в Бучу 2 квітня, після того, як російські військові залишили місто, не одразу збагнули, що в машині були люди. Від обгорілих тіл залишилися лише окремі фрагменти“, – пише Жежера. 

Чоловік Жанни Геннадій, який зараз служить в ЗСУ, переконаний, що дружину вбили російські військові. Вони стояли на блокпосту на розі вулиць Вокзальної та Яблунської. За словами чоловіка, російські військові могли стріляти в автомобіль з жінками з РПГ і БМП.

Нагадаємо раніше “ВК” писав, що СБУ встановила особи 1140 російських військових, які чинили звірства проти мирного населення на території Київської області. 

Великий Київ у Google News

підписатися