Британський мільярдер злітав у космос і назад (ВІДЕО)

20:34 11.07

Компанія Virgin Galactic у неділю здійснила перший “туристичний” суборбітальний політ зі своїм засновником, британським мільярдером Річардом Бренсоном на борту.

Британський мільярдер злітав у космос і назад (ВІДЕО)

Трансляцію вели Virgin GalacticSpace.com

Старт польоту планувався на 16 годину за київським часом, однак його перенесли на 17:30 через погодні умови. Корабель “Unity 22” стартував з космічного порту “Америка” в штаті Нью-Мексико за допомогою літака-носія VMS Eve. Пізніше він від’єднався від літака-носія.

Після цього корабель досяг висоти 88 кілометрів – вище за межу космосу, визнану в США (80 км). Через кілька хвилин він почав знижуватися.

Від зльоту до посадки корабля пройшло близько години. Бренсон був пасажиром у хвостовій частині ракетного літака.

Читайте також: Ілон Маск знову запускає Dragon у космос (ТРАНСЛЯЦІЯ) 

Окрім нього, пасажирами були віцепрезидентка Virgin Galactic зі зв’язків з урядом і досліджень Сіріша Бандла, провідний інженер з експлуатації Virgin Galactic Колін Беннет, головний інструктор астронавтів Virgin Galactic Бет Мозес.

Читайте також: Фото дня. Нічний Київ з космосу зачарує вас

Пілотували Unity Дейв Маккей і Майкл Масуччі, а Фредерік Стеркоу та Келлі Латімер були пілотами літака-носія VMS Eve.

Нагадаємо, запуском першої людини в космос керував українець Сергій Корольовякий народився в ЖитомиріПро нього нічого не знали в світі, адже винахідник відносився до числа науковців, інформація про яких становила державну таємницю.

Великий Київ у Google News

підписатися