Ілон Маск знову запускає Dragon у космос (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Автор: Тетяна Сененко
20:57 03.06.2021

Американська компанія SpaceX сьогодні, 3 червня, розпочне 22 місію вантажного корабля Dragon до Міжнародної космічної станції. О 20:29 корабель відправиться в космос…
Читать дальше

Ілон Маск знову запускає Dragon у космос (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Американська компанія SpaceX сьогодні, 3 червня, розпочне 22 місію вантажного корабля Dragon до Міжнародної космічної станції. О 20:29 корабель відправиться в космос на ракетоносію Falcon 9.

Запуск ракетоносія з кораблем транслюватиметься у YouTube.

Запуск ракетоносія відбудеться зі стартового комплексу 39A в Космічному центрі Кеннеді, штат Флорида. Після виходу на орбіту від ракетоносія відділиться перший ступінь, який повернеться на Землю. Перший ступінь Falcon 9 сяде на плавучу платформу “Of Course I Still Love You” в Атлантичному океані.

Читайте також: 60 років тому людина вперше підкорила космос. Не обійшлося без українського генія

Корабель Dragon має відділитися від другого ступеня Falcon 9 приблизно через 12 хвилин після старту. Він автономно зістикується з МКС у суботу, 5 червня.

Нагадаємо, раніше неконтрольована китайська ракета впала на Землю. У Китаї заявили, що її залишки “приземлилися” в Індійський океан. Основна її частина була знищена при повторному потраплянні в атмосферу Землі. Частини ракети Long March 5B повторно потрапили в атмосферу о 10:24 за пекінським часом (5:24 за Києвом).

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися