Брудний кеш: голова НБУ блокує показ фільму про корупцію біля будівлі банку (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
18:15 09.07

Сьогодні, 9 липня, о 19:00 біля будівлі Нацбанку (Банкова, 2) мав відбутися прем’єрний показ детективної історії про гроші – фільму про корупцію “Брудний кеш”. Але за вказівкою голови НБУ Кирила Шевченка, показ блокують та не дають встановлювати сцену для трансляції.

Брудний кеш: голова НБУ блокує показ фільму про корупцію біля будівлі банку (ФОТО, ВІДЕО)

Про це у Facebook пишуть лідер партії “Демократична сокира” Юрій Гудименко та її співзасновник Антон Швець.

“Національна поліція України блокує встановлення сцени під Нацбанком для прем’єри фільму-розслідування “Брудний кеш”, хоча ще вчора погодили це встановлення. Скандал”, – зазначив Гудименко та опублікував відео.

В свою чергу, Швець додав, що все це робиться за вказівкою голови НБУ.

“Поліція намагається затримати збирання сцени для презентації “Брудного кеша” за вказівкою голови НБУ Кирила Шевченка. Кажуть будуть бокувати до шести годин (формальний початок акції та закінчення робочого дня) бо є якась міжнародна делегація якій замало 10 метрів тротуару щоб потрапити у НБУ. Тут вже три поліції – главк Нацполу, печерській райвідділ та поліція діалогу. Також підтягнувся печерський благоустрій, який намагався видати нам штраф, але зміг тільки зробити припис. Показ фільму все одне буде”, – пише Швець.

Наразі, оскільки поліція не дала закінчити монтаж сцени, її частину використали як площину для пропаганди.

“Планували поговорити про Нацбанк, давайте тепер поговоримо про імпічмент, якщо така ваша ласка”, – зазначив лідер “Демократичної сокири”.

Нагадаємо, минулого року “Демократична сокира” влаштувала мітинг під будівлею Окружного адміністративного суду Києва через те, що ТВК відмовилась реєструвати партію на місцеві вибори. 

Великий Київ у Google News

підписатися