Броня. Бабця в метро захищалась іконою від коронавірусу (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
14:24 01.04

Бабця сиділа у вагоні метро і тримала іконку перед собою у тому місці, де повинна була бути маска. А сам же медичний “гаджет” був спущений на підборіддя.

Броня. Бабця в метро захищалась іконою від коронавірусу (ФОТО)

Знімок незвичної пасажирки зробив та опублікував у Facebook київський юрист Клим Братківський.

На думку юриста бабуся без маски. Хоча якщо уважно придивитися маска таки присутня.

До слова, незважаючи на заборону масових зібрань, московські попи влаштували у Києво-Печерській Лаврі богослужіння із всенощною, на яке зібрали тисячі прихожан без масок у тісному приміщенні, а по його завершенні помолились за “хворих на коронавірус і лікарів, що борються за їхні життя”.

Зауважимо, що така поведінка московських попів не є дивною, адже навесні вони також влаштовували масові церковні служби, закликаючи вірян ходити до церкви і цілувати хрести. Звісно, що всі вони, включно з Онуфрієм, перехворіли. 

13 квітня 2020 у Лаві виявили вогнище COVID-19. Територію храму закрили на карантин, на місце направили рентгени та медиків для ПЛР-тестування. Загалом там перехворіло більше 100 людей. Входи до монастиря охоронялись поліцією і Нацгвардією. З дня відкриття Лаври після карантину пройшов лише місяць, і у Лаврі влаштували масове святкування дня народження Онуфрія.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...