Брати штурмом “Харківську” більше не доведеться – станція запрацює раніше

20:49 22.02

На станції “Харківська” проходять останні монтажні та налагоджувальні роботи і завтра, 23 лютого, вона запрацює у звичайному режимі. Тож пасажири, яким сьогодні доводилось по пів години “повзти” на єдиний вхід у величезній черзі, можуть зітхнути з полегшенням.

Брати штурмом “Харківську” більше не доведеться – станція запрацює раніше

Про це повідомили у підземці і зауважили, що встановлення нових турнікетів завершено раніше запланованого терміну.

У метрополітені нагадали, що такі турнікети вже встановлено на станціях “Сирець”, “Площа Льва Толстого”, “Героїв Дніпра”, “Харківська”, “Контрактова площа”. Вони приймають усі електронні способи оплати проїзду: qr-квиток, Kyiv Smart Card, Картку киянина та безконтактну банківську картку.

Також цей вид контрольно-пропускних пунктів є антивандальним та застосовується у європейських метрополітенах. К

Нагадаємо, один з вестибюлів на станції київського “Харківська” закрили ще на вихідні, роботи мали тривати до 23 лютого. І якщо у суботу і неділю закритий вестибюль ніяк не позначився на роботі станції, то сьогодні зранку на “Харківську” потрапити було практично нереально через “величезне стовпотворіння з сотень людей, ​​при цьому метрополітен відкрив тільки одні двері для проходу в вестибюль метро, ​​люди по 30 хвилин не могли дійти до входу в метро дихаючи один одному в потилицю, обличчя і так далі”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...