“Боротьба, яку сьогодні ведуть Сполучені Штати, це і наша боротьба”. Петро Порошенко вшанував жертв трагедії 9/11

14:58 11.09

11 вересня 2001 року навіки увійшло в історію людства чорною сторінкою — днем пам’яті жертв серії терористичних атак у Сполучених Штатах. Сьогодні, спільно з американським народом, перед пам’яттю невинно вбитих у страшній трагедії 9/11 схиляють голову і в Україні. Боротьба, яку сьогодні ведуть Сполучені Штати, — це і наша боротьба. У будь-яких проявах та за будь-якого спонсорства, тероризму немає місця в нашому світі та наших суспільствах.

“Боротьба, яку сьогодні ведуть Сполучені Штати, це і наша боротьба”. Петро Порошенко вшанував жертв трагедії 9/11

Про це йдеться в дописі, який п’ятий президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко оприлюднив у соцмережах.

11 вересня 2001 року навіки увійшло в історію людства чорною сторінкою — днем пам’яті жертв серії терористичних атак у Сполучених Штатах. І хоча ця невимовна трегедія сталася далеко від наших домівок, її відлуння відчули всі союзники і друзі Вашингтона. Всі ті, хто прагнуть миру, стабільності і безпеки. Хто спільно бореться за процвітання, за цінності верховенства права та демократії”, – пише лідер “ЄС”.

За його словами, 11 вересня – день, який змінив світ та ось вже 20 років поспіль нагадує про біль жахливої трагедії.

Водночас, впевнений Петро Порошенко, цей день зробив всіх нас міцнішими та об’єднав світ у протидії злу тероризму.

В Україні не з переказів знають про терористичну загрозу, а надто — загрозу державного тероризму. І тому ми віримо в дієвість єдиного способу протистояти цьому лиху — міжнародній єдності і солідарності. Світла пам’ять та вічний спокій загиблим”, – додав п’ятий президент.

Читайте також: “Поставив мистецтво вище життя”. Петро Порошенко вшанував пам’ять Олександра Довженка

Нагадаємо, Петро Порошенко пропонує п’ять кроків для захисту українців від економічної кризи.

Великий Київ у Google News

підписатися