Бонжур, Монмартр! До Парижу тепер літатиме ще один лоукостер

Автор: Любава Лисичкіна
00:15 22.10

Авіакомпанія буде літати між столицями два рази в тиждень. У грудні вильоти будуть виконуватися в різні дні, з січня – по вівторках і неділях.

Бонжур, Монмартр! До Парижу тепер літатиме ще один лоукостер

 Як повідомляється, іспанський лоукостер Vueling з 5 грудня відкриє прямі рейси з Києва до Парижу.

Лоукостер літатиме з аеропорту Бориспіль в Києві  в Орлі  в Парижі. Орлі найближче розташований до центру французької столиці – всього в 15 км.  

Розклад рейсів Vueling Париж-Київ-Париж:

  • Київ 12:10 → Париж 14:35, вівторок, неділя
  • Париж 6:55 → Київ 11:05 вівторок, неділя

Найдешевші квитки Київ-Париж на рейси Vueling продаються за тарифом Basic,  від 30 євро в одну сторону. Він включає перевезення одного місця в салоні літака з габаритами до 40х30х20 см і однієї валізи в багажі. Його розміри не повинні перевищувати 55х40х20 см, а вага – 10 кг.

Запуск рейсу Київ-Париж лоукостером Vueling став можливий після того, як 12 жовтня Україна і Євросоюз підписали угоду про відкрите небо. В рамках першого етапу імплементації договору авіакомпанії ЄС і України зможуть літати по будь-яких маршрутах між країнами необмежену кількість разів.

До цього моменту авіаринок між Україною і Францією був сильно обмежений. Польоти між країнами виконували тільки три авіакомпанії – МАУ, Air France і SkyUp.

Нагадаємо, канадська авіакомпанія транслюватиме у своїх літаках фільми українською.

Великий Київ у Google News

підписатися