Блокадою Чорного моря Путін економічно тисне на Україну – МВС

Автор: Ольга Даниленко
19:09 03.04

Зараз в Україні фактично зупинився експорт через блокаду фашистськими військами рф Чорного й Азовського морів. Врятувати Україну можуть тільки британські протикорабельні ракети.

Блокадою Чорного моря Путін економічно тисне на Україну – МВС

Про це повідомив радник міністра МВС України Вадим Денисенко.

Те, що Путін робить в Одесі, те що пробує робити блокаду Чорного моря – це один з елементів шаленого економічного тиску на Україну. Ми повинні розуміти, дві третини експорту були по морю. Станом на зараз у нас фактично зупиняється експорт через блокаду Чорного й Азовського морів”, – наголосив він в ефірі ТК “Еспресо”.

Денисенко зазначив, наразі дипломати ведуть перемовини для врегулювання ситуації, але врятувати Україну можуть тільки обіцяні Великобританією ракети.

Станом на зараз, єдине на що ми можемо розраховувати – на підтримку Британії, яка пообіцяла нам дати протикорабельні ракети. Це максимум на сьогодні на що ми можемо розраховувати. Дипломатично, звичайно, цим займаються всі”, – зауважив радник міністра МВС.

Щодо столиці України, він додав – у Києві стало безпечніше, однак залишається загроза ракетних ударів.

Читайте також: Готові до блокади: Київ акумулював запасів їжі на два тижні

Нагадаємо, прем’єр Великої Британії Джонсон має намір допомогти Україн й надати зброю, яка дасть змогу Києву відбити атаки окупантів з моря, зокрема, на Одесу. Також він вимагає повного відключення Росії від Swift. Під час візиту у Київ Джонсон “передав привіт” російським військовим та їхнім матерям.

Великобританія санкціонувала п’ять росбанків та бізнесменів Геннадія Тимченка, Бориса та Ігоря Ротенбергов та продовжує накладати нові санкції на загарбників.

Як повідомляв “ВК”, з Англії до України відправлять 30 броньованих “швидких” для українських медиків, Їх придбало посольство України у Великобританії на зібрані кошти.

Великий Київ у Google News

підписатися