Блінкен: Росія може вигадати привід і напасти на Київ найближчим часом

Автор: Тетяна Сененко
19:51 17.02.2022

Протягом найближчих днів країна-агресор може вигадати привід та напасти на українську територію. Головною ціллю Росії може бути Київ.

Блінкен: Росія може вигадати привід і напасти на Київ найближчим часом
Світлодіодне освітлення

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час засідання Радбез ООН.

За словами Блінкена, Росія може створити привід для нападу.

“Це може бути насильницька подія в Україні, або ж це може бути якесь звинувачення проти українського уряду”, – сказав він.

Блінкен додав, що невідомо, що саме це може бути – сфабрикований терористичний акт, відкриття братських могил, напад на цивільне населення, або це може бути або фейковий, або справжній напад з використанням хімічної зброї.

“Росія каже, що зменшує кількість військ, але ми не бачимо, щоб це відбувалося. Згідно з нашою інформацією, ці сили, у тому числі наземні війська, літаки, кораблі готуються до нападу на Україну протягом найближчих кількох днів. Ми не знаємо, чим усе це закінчиться. Але, ось, що може чекати на всіх нас. Ця ситуація вже розгортається”, – заявив Держсекретар США.

Росія може заявити про те, що вони захищають російськомовне населення. Таким чином може початися напад.

Журналісти перевірили частину укриттів, позначених на карті з сайту КМДА. За результатами перевірки з’ясувалося, що багато сховищ недоступні для мешканців столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися