Яка реальна ситуація з укриттями в столиці? Перевірка не вселяє спокою

Автор: Володимир Хлєбников
18:51 16.02

Журналісти перевірили частину укриттів, позначених на карті з сайту КМДА. За результатами перевірки з’ясувалося, що багато сховищ недоступні для мешканців столиці.

Яка реальна ситуація з укриттями в столиці? Перевірка не вселяє спокою

У КМДА раніше повідомили, що у Києві налічується близько п’яти тисяч укриттів. Також столична адміністрація заявила, що оновила карту укриттів за наслідками перевірки фонду.

Як з’ясували журналісти, ситуація не така райдужна, як це бачить міська влада.

Так, в одному з укриттів на Липках розташований суші-бар. Власник закладу розповідала, що приміщення орендує у держави, а укриття чи бомбосховища у ньому не може бути. Впускати в середину закладу навіть у разі НС він нікого не збирається, повідомляє “Слідство.Інфо”.

Дивіться також: Боги маркетингу. Під час трансляції Reuters з Майдану продавали “гараж на Соломі”

Також на платформі онлайн-оголошень журналісти знайшли підвал площею 270 квадратних метрів, що здається під офіс. Рієлтор запевнив, що укриття там нема. Під час екстреної ситуації звичайним городянам сюди також заборонять вхід.

Карта укриттів в Києві

У Дніпровській райадміністрації повідомили, що на власників укриттів, які не пускають людей до приміщення, можна подати до суду.

Раніше повідомлялося, що в Києві розробили новітню систему оповіщення населення, на впровадження якої виділять 11 млн грн.

Читайте також: 20 хвилин, щоб сховатися. Які сховища та укриття готові приймати киян у разі повітряної атаки

Великий Київ у Google News

підписатися