Благоустрій озера зі збитками у понад 330 тис. грн – посадовцю “Плесо” повідомили про підозру

Автор: Галина Ворона
12:53 12.03

Інженеру з технічного нагляду КП “Плесо” підозрюють у розтраті понад 330 тисяч гривень під час благоустрою озера Гнилуша, що розташоване у Деснянському районі столиці.

Благоустрій озера зі збитками у понад 330 тис. грн – посадовцю “Плесо” повідомили про підозру
Світлодіодне освітлення

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

Як з’ясували слідчі, між КП “Плесо” та підрядною організацією укладено договір для проведення днопоглиблюваних робіт при проведенні благоустрою озера Гнилуша, що у Деснянському районі м. Києва.

Інженер з технагляду КП “Плесо” у червні 2019 року підписав акт приймання виконаних підрядником робіт, до якого внесені недостовірні відомості щодо обсягів виконаних робіт.

В актах було зазначено використання під час благоустрою озера спеціальної техніки, яка насправді не використовувалась.

Відтак КП “Плесо” перерахувало на користь підрядника понад 1,3 млн грн за виконані роботи. Згідно судової будівельно-технічної експертизи, загальна вартість невиконаних робіт становить понад 330 тисяч гривень.

Посадовцю повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, а саме збитки бюджету у 330 тис. грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

В ході слідства буде надано правову оцінку діям підрядника та інших службових осіб КП “Плесо”.

Читайте також: Переплатили понад 3 млн грн за реконструкцію відділення дитячої лікарні у Броварах – під слідством опинились двоє посадовців

Нагадаємо, керівника підрядної організації, яка ремонтувала стежки у “Гідропарку”, судитимуть за розтрату 200 тис. грн.

Великий Київ у Google News

підписатися