Переплатили понад 3 млн грн за реконструкцію відділення дитячої лікарні у Броварах – під слідством опинились двоє посадовців

Автор: Галина Ворона
12:29 08.03

Директору приватного товариства та службову особу КОВА підозрюють у розкраданні бюджетних коштів під час реконструкції інфекційного відділення центру “Дитяча лікарня” КНП “Броварська багатопрофільна клінічна лікарня”.

Переплатили понад 3 млн грн за реконструкцію відділення дитячої лікарні у Броварах  – під слідством опинились двоє посадовців

Про це розповіли у столичній прокуратурі.

За даними слідства, у 2021 році між Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації та приватним товариством укладено договір на реконструкцію інфекційного відділення центру «Дитяча лікарня» у Броварах.

По завершенню реконструкції керівник приватного товариства вніс недостовірні дані до актів виконаних робіт щодо вартості та обсягів проведених робіт.

В свою чергу службова особа, яка відповідала за технічний нагляд реконструкції від замовника – Київської обласної військової адміністрації, прийняла роботи як виконані у повному обсязі.

Внаслідок таких дій з місцевого бюджету за невиконані роботи безпідставно перерахували понад 3 млн грн, що підтверджено висновком судової економічної експертизи.

Посадовцям повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених Кримінальним кодексом України, а саме: ч. 5 ст. 191 – розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 – службове підроблення та за ч. 2 ст. 367 – службова недбалість.

Максимальне покарання за вчинення таких правопорушень передбачає до 12 років ув’язнення.

Читайте також: Отримала підозру блогерка з Тік-Току, яка поширювала російські наративи і вимагала компенсацію за нелегке життя в столиці 

Нагадаємо, за розтрату 200 тис. грн судитимуть керівника підрядної організації, яка ремонтувала стежки у “Гідропарку”.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин