Бізнесу треба надати безвідсоткові кредити на 2 роки – Прокопів

08:26 30.04.2020

Київрада надала 50% пільгу для малого та середнього бізнесу на сплату за оренду комунального майна до 31 липня. Кабмін дозволив працювати продовольчим ринкам з 1 травня — і це позитивний сигнал, адже малому бізнесу треба за щось жити. Але що з іншими малими підприємцями, які перебувають на карантині?

Бізнесу треба надати безвідсоткові кредити на 2 роки – Прокопів

Як зазначає заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів, коронавірус не зникне за два тижні, ця проблема надовго. І бізнес не може весь цей час не працювати. Головне завдання уряду зараз — пояснити, як українському малому і мікробізнесу виживати під час пандемії.

Як приклад, це може бути безвідсоткове державне кредитування на два роки, також може бути скасування зайвих перевірок на найближчий рік, – підкреслює Прокопів.

За його словами, стратегія «ви поки потерпіть» — не працює. Не може функціонувати й вибірковість, мовляв, «цей ресторан може працювати, а ви сидіть вдома». Україна чекає від Кабміну і монобільшості не інфографіку етапів виходу з карантину, а конкретні кроки боротьби з фінансовою кризою.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Зазначимо, лише в Києві приблизно 35% підприємців були вимушені зупинити роботу своїх компаній внаслідок карантину.  Найбільший удар отримали не великі бізнесмени, а представники малого бізнесу з кількістю працівників до 5 осіб.

Вчора, 29 квітня, представники малого і середнього бізнесу вийшли на мітинг до будівлі Кабміну. Підприємці вимагають дозволити їм працювати з 1 травня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...