“Бізнес” на зрізанні каталізаторів: затримано одразу кілька груп

Автор: Любава Лисичкіна
23:13 01.03

Протягом декількох днів патрульні затримали групи осіб, що зрізали каталізатори з автомобілів

“Бізнес” на зрізанні каталізаторів: затримано одразу кілька груп Фото: Facebook Патрульна поліція Києва

Як повідомляє Патрульна поліція Києва, затримано одразу декілька груп “ділків”.

Так, учора близько 3-ї ночі, до поліції надійшов виклик від мешканця будинку на вулиці Маршала Малиновського. Чоловік почув поблизу гаражів підозрілі звуки. Коли інспектори прибули на виклик, то помітили чоловіка поблизу автомобіля Honda та іншого, що тікав з місця. 
 
Виявилося, що  зловмисники вирізали з автівок каталізатори. Вони  приїхали на автомобілі Volkswagen, і коли  відкрили багажник для поверхневої перевірки, там вже  лежав   вирізаний автомобільний каталізатор. Чоловіки зізналися, що вирізали його з автомобіля Honda поблизу станції метро Харківська. Крім чужого майна в автомобілі затриманих виявили декілька пакетиків з білою порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотики.
Днями раніше, у дворі на вулиці Наталі Ужвій патрульні затримали трьох осіб, одного з сумкою, де лежав гідравлічний інструмент для рихтування. У автомобілі, на якому пересувалися чиловіки виявили решту інструментів. Обстеживши територію, патрульні побачили, що в припаркованому поряд Lexus зрізані обидва каталізатори.
 
Відомо, що в автомобільному каталізаторі містяться рідкоземельні метали, тому їх зрізають вночі та, скоріш за все, здають на металобрухт. За вживаний каталізатор можна отримати навіть кілька сотень доларів. Найціннішими вважаються каталізатори нових автомобілів європейських марок.
 
Надалі випадками і зловмисниками займаються  слідчо-оперативні групи поліції.
 
До слова, внутрішня безпека Нацполіції викрила корупційну схему видачі дозволів на зброю. Через це дозвільна служба розформована, а кожного власника зброї перевірять на законність отримання дозволу.

Великий Київ у Google News

підписатися