Біля “Золотих Воріт” кілька місяців намагаються демонтувати прибудову ресторану

11:46 28.12.2020

У Києві біля станції метро «Золоті ворота» комунальні служби почали демонтаж прибудови ресторану «Хурма». Проте через велику кількість невідомих молодиків, які перешкоджали роботі комунальників, демонтаж був зупинений.

Біля “Золотих Воріт” кілька місяців намагаються демонтувати прибудову ресторану

Про це повідомили у програмі «Київ.Newsroom» на телеканалі «Київ».

Ресторан стоїть на тротуарі, а це є комунальною власністю міста. Представник ресторану у коментарі ЗМІ заявив, що земля була викуплена власниками ще 15 років тому. А в комунальників, за його словами, не було документів на демонтаж.

Самі ж комунальники запевняють, що демонтаж був законним – всі необхідні документи були, вони також мали на руках рішення суду, що дозволяло демонтаж прибудови. Рішення на зніс прибудови підтвердила також комісія техногенно-екологічної небезпеки КМДА після звернення метрополітену, який вказав, що споруда може призвести до небезпечної ситуації, бо знаходить притул до входу/виходу зі станції метро.

Більше того, департамент містобудування та архітектури КМДА не видавав дозвіл на встановлення закладом літнього майданчику.

Зазначається, що намагання демонтувати ресторан, який розмістився на тротуарі за адресою вул. Володимирська, 42, тривають останні 4 місяці. Кожну спробу комунальників довести справу до кінця, заклад регулярно блокує. Ресторан на даний момент не працює.

Нагадаємо, ресторани зможуть працювати до ранку в новорічну ніч.

Великий Київ у Google News

підписатися