Біля станції метро «Арсенальна» зрубали дерева (ФОТО, ВІДЕО)

18:16 05.10

У Києві біля станції метро «Арсенальна», де планують оновити простір та зробити пішохідну зону, комунальники зрубали одинадцять дерев.

Біля станції метро «Арсенальна» зрубали дерева (ФОТО, ВІДЕО)

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив киянин та громадський активіст Юрій Хорунжий. Він також опублікував фото та відео вирубки.

“Потрапив на територію “реконструкції” Арсенальної площі. Зрубали 11 дерев. Здавалось мені, що реконструкція, це коли стає гарніше, а не навпаки. Приїжджала поліція, перевірила документи, дозволи на це звичайно в них є”, – написав мешканець столиці.

Дерева вирубують біля будівлі колишньої військової комендатури Києва.

У КМДА повідомили, що в районі станції метро “Арсенальна” проводитиметься реконструкція площі за рахунок інвестора, пише Сегодня.

“Частина дерев там сухостійні, а частина ще здорових. Інвестор планує повністю замінити там рослинність після завершення реконструкції “, – пояснили в адміністрації.

Нагадаємо, на Арсенальну площу у столиці очікують великі зміни (розпорядження КМДА). Вже є візуалізація – тут планують створити привабливу для туристів пішохідну та рекреаційну зону, сформувати об’ємно-просторовий ансамбль, у перспективі облаштувати фонтан. Сподіваємось, що дерева також висадять.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...