Біля Солом’янської РДА оновили сквер, у якому рили окопи для оборони

Автор: Галина Ворона
15:57 25.05

Біля Солом’янської РДА на просп. Повітрофлотському, 41 привели до ладу сквер після воєнних подій. Територію облаштували та озеленили.

Біля Солом’янської РДА оновили сквер, у якому рили окопи для оборони

Як розповіли в “Київзеленбуді”, КП УЗН Солом’янського району зробив поточний ремонт скверу.

Зокрема, було вивезено з території шини, бетонні плити та сміття, після чого було зарито траншеї, викопані як окопи для оборони столиці.

Солом'янська рда

Після планування території було відновлено та влаштовано нові доріжки з ФЕМ загальною площею 47 кв. м, відремонтовано підпірні стінки, системи автополиву та освітлення, а також 15 лав та встановлено ще 4 нові.

сквер Солом'янська рда

Щоб убезпечити сквер від заїзду автомобілів, встановлено 12 напівсфер.

сквер Солом'янська рда

Наймасштабніші роботи провели з озеленення території: проведено формувальну обрізку дерев та кущів, відновлено майже 5000 кв. м. газонів, створено квітники на загальній площі 1455 кв. м, висаджено більше 250 кущів.

сквер Солом'янська рда сквер Солом'янська рда

Зараз сквер прикрашають тематичні композиції “Життя переможе” та “Прапор України”.

Читайте також: Краса у розпалі. У столичному ботсаду квітують кущі бузку неймовірних кольорів і відтінків 

Нагадаємо, на Лівобережці з’явилося квіткове панно у вигляді знаменитої марки з російським кораблем, а на Солом’янці – інсталяція, присвячена “Тракторним військам”. До дня Києва патріотичні клумби мають з’явитись у кожному районі – їх присвятять “Привиду Києва”, київській Мадонні з немовлям, переможцю “Євробачення” гурту “Калуш”, легендарній “Мрії” тощо.

Великий Київ у Google News

підписатися