Біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії упорядковують територію: висаджують квіти, відновлюють газон

Автор: Галина Ворона
12:21 21.04

У Святошинському районі проводять роботи з благоустрою території скверу меморіального комплексу “Пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії”, який знаходиться на перетині проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської.

Біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії упорядковують територію: висаджують квіти, відновлюють газон

Про це розповіли у Київраді.

Роботи проводяться з метою підготовки до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, та вже на завершальному етапі.

У Київраді також зауважили що Департамент охорони культурної спадщини КМДА у 2016 році направив подання з відповідними обліковими матеріалами про внесення даного меморіального комплексу до Державного реєстру нерухомих пам’яток національного значення. Минулого року на прохання громадської організації “Пожежні Чорнобиля” Київ повторно звернувся до Міністерства культури та інформаційної політики щодо надання відповідного статусу меморіальному комплексу. Питання залишається актуальним.

Довідково. Пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії, створений скульптором Володимиром Чепеликом та архітектором Миколою Кислим, встановили 26 квітня 1994 року за ініціативи Спілки інвалідів Святошинського району. До 25-ї річниці трагедії споруджено меморіальну “Алею слави Героям-пожежним Чорнобиля” зі встановленням бюстів Героїв-пожежників та меморіальних плит. Меморіальний комплекс має статус пам’ятки історії місцевого значення.

Читайте також: Зі зруйнованого виростає щось нове. У Прип’яті презентували арт-проєкт “Ковчег Чорнобиль” 

Нагадаємо, до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи у столиці відбудуться молебні, виставки, тиждень здоров’я.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...