Біля Олександрівської лікарні пробка “швидких” із хворими на COVID-19

Автор: Тетяна Сененко
19:08 22.03

У понеділок ввечері, 22 березня, біля Олександрівської клінічної лікарні в Києві вишикувалася черга карет швидкої допомоги з хворими коронавирусною хворобою.

Біля Олександрівської лікарні пробка “швидких” із хворими на COVID-19

Про це повідомляє кореспондент OBOZREVATEL з території лікарні.

За час візиту журналіста, в лікарню заїхало 7 швидких з хворими COVID-19. Всі вони стояли біля інфекційного відділення.

За словами медбригади, вони виїжджали за пацієнтами з підозрою на коронавірус більше десятка разів. Правда, відзначають, що в неділю, 21 березня вони забрали 14 осіб.

Нагадаємо, за новим розподілом карантинних зон, який МОЗ оновило 21 березня, Київщина потрапила до “червоної” зони з цілою низкою додаткових карантинних обмежень, у тому числі забороною на роботу пасажирського транспорту.

Тож тепер влада Київщини, так само як і колеги з Києва, ламатиме голову над тим, чи дотримуватись заборони “червоної” зони на пасажирські перевезення.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко посилив карантинні обмеження на три тижні – з 20 березня до 9 квітня і там є майже усі заборони “червоної” зони, окрім припинення пасажирських перевезень – передбачалось лише обмеження кількості пасажирів у салоні. Згодом і МОЗ віднесло столицю до “червоної” зони, яка передбачає заборону на пасажирські перевезення. Тож тепер столична влада думає, що робити з громадським транспортом, хоча впевнена, що без нього буде повний колапс. Остаточне рішення дізнаємось 22 березня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...