Біля Будинку кіно з’явилась креативна арка. Її присвятили фестивалю “Молодість”

11:11 22.08.2020

Арку біля столичного Будинку кіно креативно розмалювали для міжнародного кінофестивалю “Молодість”, який стартує сьогодні, 22 серпня, та триватиме до 30 серпня.

Біля Будинку кіно з’явилась креативна арка. Її присвятили фестивалю “Молодість” Фото: Вечірній Київ

Ілюстрацію було використано як інструмент візуальної комунікації. Малюнки з’явились в арці та на стіні,  яка веде до “серця” фестивалю – його офісу, пише Вечірній Київ.

Могли реалізувати все що хотіли.  Кіно – тема без кордонів. Ми розказали про це з іронією та любов’ю, роздумуючи на тему молодості і молодого кіно. Наша робота не дає відповідей. Навпаки, задає питання і пропонує можливість власної інтерпретації”, прокоментували автори малюнків, агенція We Bad.

Зазначається, що розмальована арка вже стала популярним місцем для фото. 

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, до програми Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”, який цьогоріч відбудеться з 22 по 30 серпня, увійшло 150 стрічок з різних країн світу. Фільм-відкриття “Молодості” – робота української режисерки Дар’ї Онищенко “Забуті”.

У центрі столиці діятимуть кілька постійних локацій фесту. Червону доріжку з нагоди відкриття обладнають поблизу Арки Дружби народів. Поруч із нею діятиме кінотеатр просто неба. Також стрічки транслюватимуть у кінотеатрі “Жовтень” (вул. Костянтинівська, 26) та “Будинку кіно” (Саксаганського, 6).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...