Більше половини молоді в Україні не хотіли б переїжджати в інше місце – опитування

Автор: Любава Лисичкіна
10:56 30.09.2023

Також молодь рішуче налаштована брати участь у процесах відбудови України. Таке бажання висловили 79% респондентів в Україні та 83% – у Польщі.

Більше половини молоді в Україні не хотіли б переїжджати в інше місце – опитування Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Про це свідчать результати національного опитування молоді, проведеного Центром аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (МРІ) у межах програми USAID «Мріємо та діємо».

89% молоді віком 16-35 років, яка проживає в Україні, бачить майбутнє України обнадійливим, в той час як серед молоді, яка переїхала до Польщі, цей показник становить 81%.

Молодь, яка проживає в Україні та Польщі практично однаково переконані в перемозі України у війні – 98% та 97% відповідно, а також хочуть брати участь у процесах відбудови.

65% молоді віком 16-35 років, яка проживає в Україні, не хотіли б переїжджати в інше місце. Основні причини, чому молодь не хоче змінювати місце проживання, – це задоволення своїм теперішнім місцем проживання (44%), родина та друзі (40%), достатнє фінансове забезпечення для життя (20%), патріотизм (15%).

Велика кількість молоді жертвує гроші на військові та соціальні потреби – 92% та 76% молоді віком 16-35, яка проживає в Україні, відповідно. Серед української молоді у Польщі 65% зазначили, що були волонтерами, а 45% робили грошові пожертви не рідше як раз на місяць.

Також молодь рішуче налаштована брати участь у процесах відбудови України. Таке бажання висловили 79% респондентів в Україні та 83% – у Польщі.

До слова,  МАН приголомшує: на шоу інновацій INOVA 2023 юні генії здобули 27 нагород.

Великий Київ у Google News

підписатися