Більше не треба обходити усіх спеціалістів – медогляд школярам буде проводити сімейний лікар

Автор: Оксана Тупальська
10:46 25.11.2023

Відтепер медичні довідки для зарахування дитини до навчального закладу можна буде отримати у сімейного лікаря, усіх спеціалістів поліклініки обходити більше не потрібно. Про це повідомляє МОЗ.

Більше не треба обходити усіх спеціалістів – медогляд школярам буде проводити сімейний лікар
оренда квартири Київ

“Сімейний лікар буде проводити всі базові обстеження дитини: збір анамнезу, повне фізикальне обстеження, перевірку наявності ознак гострої хвороби або хронічних станів, а також вимір зросту та маси тіла, дослідження гостроти зору, слуху (шепітна мова), постави та плантографії”, – кажуть у відомстві.

За результатами медичних оглядів сімейні лікарі видаватимуть документи єдиного зразка. Щоправда, для отримання довідки дитина має мати усі щеплення згідно з Національним календарем профілактичних щеплень.

“Медичні огляди для зарахування дитини до дитячого садка або школи є обов’язковими. Медогляди для вступу в інші освітні заклади будуть проводитись лише, якщо це вимагається самим закладом чи умовами вступу”, – кажуть у МОЗ.

Нагадаємо, у зв’язку з сильними снігопадами у Києві школам рекомендували перейти на дистанційку в з понеділка, 27 листопада.  

Великий Київ у Google News

підписатися