Занедбаний ангар заводу “Арсенал” став сучасним простором (ФОТО)

17:54 10.06.2020

Занедбаний ангар заводу “Арсенал”, на території якого вже працює перший у столиці фуд-холл Kyiv Food Market, перетворився на сучасний коворкінг-простір Creative State of Arsenal. Тепер у новому приміщенні – 4130 кв.м. затишних офісів з унікальними опціями на 700 робочих місць. Подивіться фото після та до реконструкції.

Занедбаний ангар заводу “Арсенал” став сучасним простором (ФОТО)

Як повідомляється на сторінці Creative State у Facebook, це триповерховий проект з великим лаунжем на першому поверсі, посеред якого росте дерево, як символ життя та розвитку.

Також на першому поверсі організовано центральний фронтдеск, багато кімнат для переговорів, скайп-румів, санвузлів, дитяча кімната, велика барна стійка та лаунж, що трансформується у івент-хол. Весь інший простір займуть офісні відсіки.

Між першим та другим поверхом, неначе в повітрі, розташована палуба з великою зоною нефіксованих робочих місць. На другому поверсі – велика кухня і деякі офіси з частково скляними стелями. Однією з особливостей локації є наявність бізнес-с’ютів на третьому поверсі. Це офіси для топ-менеджерів та керівників компаній.

Крім того, поруч організована громадська зона та невеликий сквер.

А таким темним та занедбаним ангар був до реконструкції:

Як повідомлялося раніше, на протилежному боці вулиці знаходиться стара комендатура – там буде продовження проекту. У планах відновити Нікольські ворота в колишній красі і побудувати поруч щось невисоке, гармонійне.

Великий Київ у Google News

підписатися