Білоруська косметика: чому її варто обирати

Автор: Тетяна Сененко
12:12 18.02

Якісна косметика може бути бюджетною. У 2020 році білоруська продукція експортувалася в понад 30 країн.

Білоруська косметика: чому її варто обирати

Сьогодні білоруська косметика знаходиться на піку популярності.  У цій статті ми визначимо її сильні й слабкі сторони.

Позитивні аспекти

  • Помірні ціни. Цей показник одних приваблює, а інших бентежить. Раз дешево – значить занадто проста рецептура. Але причина не в цьому. У Республіці Білорусь виготовляються засоби для волосся та шкіри, а також різноманітні варіанти для макіяжу в трьох основних сегментах – бюджетний, із середнім рівнем вартості, продукти категорії люкс. Треба визнати, що товари третьої групи магазини України часто не включають в асортимент, прагнучи привернути увагу споживачів невисокою вартістю. У мультирегіональному інтернет-магазині MAKEUP https://makeup.com.ua/categorys/494631/ можна купити білоруську косметику різних цінових категорій. На формування вартості бюджетних пропозицій впливає ряд об’єктивних чинників. Виробники практично не користуються послугами компаній-посередників, застосовується недорога пакувальна тара зі скромним оформленням.
  • Особливості рецептури. Багато споживачів помилково вважають, що основою натуральних формул є тільки рослини, які ростуть на території Східної Європи. На початку 90-х, коли косметична галузь в цій країні почала розвиватися самостійно, ставка була зроблена на добре відомі, звичні компоненти, які викликали довіру. Сьогодні виробники сміливо експериментують. Основними постачальниками сировинних матеріалів стали Німеччина, Франція, Іспанія, Нідерланди, Китай, Японія, США.
  • Якість і безпека. Кожен новий продукт повинен отримати дозвіл Мінздраву, і тільки після цього він надходить у продаж. Окремі підприємства не тільки виготовляють товари під власними марками, а й виконують контрактне виробництво. Також відзначимо, що в асортимент входять засоби з різними термінами придатності. Використання натуральних консервантів скорочує період можливого застосування, але знижує ризик виникнення алергічних реакцій. В основі формул засобів для догляду за шкірою – рослинна сировина, мед, молоко, вітамінні комплекси, а також активні агенти, які виконують базовий догляд. Більшість компаній не мають власної сировинної бази, але окремі фірми володіють господарствами, де є молочні ферми, пасіки, а також спеціально вирощуються лікарські трави та інші корисні рослини. Це швидше виняток з правил, але цей напрямок поступово розвивається.

Недоліки

Треба визнати, що їх значно менше, ніж переваг. Але аналізуючи відгуки користувачів, а також думки окремих фахівців в цій області, ми виділили певні слабкі сторони:

  • власні розробки пропонують тільки великі компанії, а інші дотримуються традиційних, досить простих формул:
  • невеликий асортимент помад, які забезпечують стійке покриття;
  • окремі засоби для волосся не відповідають заявленій результативності;
  • модні новинки нерідко випускаються невеликими партіями, які в першу чергу покликані формувати імідж виробника.

Зіставивши переваги та недоліки білоруської косметики, можна зробити висновок, що позитивні аспекти більш вагомі та очевидні.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...