Бійка нардепів у Раді, які школи підуть на “дистанційку” та відкриття кордонів Польщі – що сьогодні читали найбільше

Автор: Любава Лисичкіна
21:40 09.09

Не дають сумувати киянам сутички нардепів, турбують питання ймовірного карантину та те, що діти, які тільки вийшли на заняття, знову можуть опинитися на дистанційному навчанні. Крім цього, сьогодні стало відомо про вимоги для в’їзду в сусідню Польщу.

Бійка нардепів у Раді, які школи підуть на “дистанційку” та відкриття кордонів Польщі – що сьогодні читали найбільше

“Великий Київ” зібрав найбільш обговорювані новини четверга, 9 вересня.

“Слуга” Тищенко вчинив бійку з Гео Леросом у Верховній Раді – що сталось (ВІДЕО)

Інцидент стався, коли Лерос з трибуни Верховної Ради вимагав від президента Володимира Зеленського пояснити провал операції із затримання бійців ПВК “Вагнера”.

Його виступ зупинив Микола Тищенко, який підлетів до трибуни, відштовхнув Лероса і не давав продовжити, затуливши доступ до мікрофона.

Які школи будуть переходити на дистанційне навчання

З понеділка, 13-го вересня, вся Україна може перейти у жовтий рівень епідемічної безпеки. Відповідне клопотання до уряду подав МОЗ через зростання кількості хворих на COVID-19.

За словами очільника МОЗ Віктора Ляшка, спеціальна комісія розгляне клопотання на цьому тижні, а закладам освіти варто готуватися до переходу на дистанційне навчання. Але не всім. В очному режимі зможуть працювати ті заклади освіти, у яких отримали вакцинацію проти коронавірусу понад 80% персоналу. 

За даними Державної служби статистики, усього вакцинованих освітян в Україні 30%. Найбільше педагогів із повною вакцинацією у Києві, до трійки лідерів увійшли також Київська область та Львівщина.  

Польща з 9 вересня впускатиме українців – умови в’їзду

Щоправда, мандрівникам доведеться виконати низку умов. Зокрема, для невакцинованих осіб після в’їзду в країну обов’язковий карантин 10 днів. Його можна скоротити, якщо через 7 днів зробити тест на коронавірус, який покаже негативний результат.

Крім цього стало відомо, хто звільняється від карантину.

 

Великий Київ у Google News

підписатися