Безпечна площа Перемоги: кияни можуть допомогти місту провести реконструкцію

Автор: Любава Лисичкіна
20:18 23.11

Кияни можуть надавати свої пропозиції щодо реконструкції дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги. Збір триває до 3 грудня поточного року.

Безпечна площа Перемоги: кияни можуть допомогти місту провести реконструкцію

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, необхідно унеможливити випадки ДТП, підвищити безпеку пішоходів й велосипедистів, а також покращити ефективність та надійність міського транспорту в цілому.

«Потрібно модернізовувати світлофори із додаванням фаз для пішоходів, а також облаштовувати острівці безпеки та інші місця захисту пішоходів. Паралельно важливо виділяти велосипедні смуги, пішохідні доріжки та усувати перепони на автошляхах. Місто має бути безпечним для всіх учасників дорожньо-транспортного руху», – зазначив Володимир Бондаренко.

Реконструкція дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги запланована в межах проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України» від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Наявні пропозиції можна переглянути за посиланням.

Кияни можуть взяти участь в опитуванні за посиланням. Збирає пропозиції Центр організації дорожнього руху.

До слова,  пам’ятник Князю Володимиру, колону Магдебурського права та ще десяток пам’яток планують реставрувати – Володимир Прокопів.

Великий Київ у Google News

підписатися