Безхатьки в переході на Майдані: що відповіли в поліції на звернення депутата

Автор: Марія Супрун
14:08 09.12.2021

Особи без визначеного місця проживання буквально захопили підземний перехід на Майдані Незалежності, поблизу Головпоштамту. Кияни, яким щодня доводиться тут ходити і спостерігати за асоціальною поведінкою цих людей, благають навести лад у підземці.

Безхатьки в переході на Майдані: що відповіли в поліції на звернення депутата

У ситуацію втрутилася депутатка Київради від “Європейської солідарності” Людмила Ковалевська.

Вона надіслала запит начальнику Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві Дмитру Шумейку з проханням вжити необхідних заходів.

«Відновлення правопорядку у переході – це першочергове завдання, адже асоціально налаштовані особи з сумнівною репутацією несуть загрозу життю і здоров’ю значної кількості людей з дітьми, іноземних гостей, громадян поважного віку та мешканців з особливими потребами, які щодня користуються цим переходом», – сказала у коментарі “ВК” Людмила Ковалевська.

У поліції відреагували на звернення і переадресували його на дільничних офіцерів поліції.

Начальник управління Дмитро Шумейко запевнив, що на даний час вживаються усі заходи, направлені на дослідження обставин звернення. Зокрема, співробітниками Шевченківського управління поліції ведеться робота по виявленню осіб без без визначеного місця проживання та вживаються заходи згідно чинного законодавства. Також проводяться й інші дії, направлені на забезпечення публічної безпеки у центрі міста.

Як повідомлялося, на Майдані Незалежності вже не перший рік безхатченки облаштували собі цілодобову нічліжку с туалетом просто в підземному переході на виході з метро. 

Додамо, що Бессарабська площа також знову пішла на дно – антисанітарія, сміття і безхатьки.

Великий Київ у Google News

підписатися