Банкова намагалася зірвати виступ Порошенка на безпековому форумі в Галіфаксі – Єлісєєв

Автор: Любава Лисичкіна
22:43 23.11

Стало відомо, що в Офісі президента намагалися шантажем зірвати виступ лідера партії “Європейської Солідарності”.

Банкова намагалася зірвати виступ Порошенка на безпековому форумі в Галіфаксі – Єлісєєв

Про це в ефірі “Прямого” повідомив дипломат, представник України при Європейському Союзі у 2010-2015 роках Костянтин Єлісєєв.

“Дійсно, відбулася дивна ситуація, яку мені дуже важко не лише пояснити, а й сприймати. Тому що я вважаю, що Україна має використовувати такі майданчики, як зокрема престижні міжнародні конференції в галузі безпеки, якою є конференція в Галіфаксі, для того, щоб з висоти спільних позицій відстоювати національні інтереси України, для того, щоб домагатися посилення підтримки української сторони і, звичайно, посилювати проукраїнську міжнародну коаліцію. Саме тому організатори з великим здивуванням поставилися до такого непорозуміння”, — зазначив він.

Дипломат нагадав, що така ситуація відбувається вже не перший раз.  Раніше,  Банкова не допускала від’їзду парламентської делегації до Вашингтону, або була аналогічна ситуація у 2020 році, коли була Мюнхенська безпекова конференція в лютому 2020 року, на яку приїхав президент Зеленський. Там одночасно був президент Порошенко.

За словами Єлісєєва,  тоді президент Зеленський відмовився виступати в залі, якщо буде присутній президент Порошенко. І, відповідно, тоді організатори домовилися з Порошенком про те, що він не піде до цього залу, аби все-таки Зеленський мав можливість виступити на конференції.

За його словами, така поведінка не робить честі ані президенту, ані Україні.

Нагадаємо, Петро Порошенко у Галіфаксі закликав надати Україні ПДЧ на саміті НАТО у червні 2022-го.

До речі, лідер “Європейської солідарності”, п’ятий президент Петро Порошенко разом з дружиною, депутаткою Київради Мариною Порошенко зустрілися у Торонто з керівництвом української діаспори.

Великий Київ у Google News

підписатися