Балет та Білий квадрат: якими будуть головні ялинки країни у 2023 та 2024 роках

Автор: Марія Супрун
23:55 11.12.2021

Цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Ісус Христос. Також стало відомо, якими можуть бути головні ялинки країни у 2023 та 2024 роках.

Балет та Білий квадрат: якими будуть головні ялинки країни у 2023 та 2024 роках

Як пише “Сьогодні“, Ігор Добруцький – президент компанії Folk Ukraine, що займається організацією новорічно-різдвяного проєкту в Києві, уже розробив попередні проєкти головної новорічної ялинки на наступні два роки.

Так, під час зустрічі 2023 року ялинка буде прикрашена яскравими кольорами. Тематика наступного Нового року на Софійській площі – балет. Також Добруцький показав колірну гаму ялинки-2023. Основними кольорами буде білий, рожевий та фіолетовий.

Тематика ялинки 2024 року буде “Білий квадрат”.

Такої ялинки ще не було у Києві. Киянин Малевич намалював “Чорний квадрат”, а у нас ялинка буде білого кольору, але у вигляді квадрата. Такими ж будуть новорічні будиночки на площі“, – поділився планами Добруцький.

Нагадаємо, на Софійській площі в Києві вже засяяла головна ялинка (ФОТО).

Цьогорічна тема головної святкової локації на Софійській площі присвячена Різдвяній дивоночі, коли народився Ісус Христос. Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу, який буде найбільшим у Європі

Великий Київ у Google News

підписатися