Баки для роздільного збору відходів – у парках Києва

17:38 10.06.2020

У парках столиці розпочали встановлювати контейнери для роздільного збору відходів. Наразі сім контейнерів із окремими відсіками для скла, пластику та паперу з’явились на території парку вздовж проспекту Шухевича на Троєщині.

Баки для роздільного збору відходів – у парках Києва

Про це сьогодні повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, вже незабаром такі баки для роздільного збору відходів встановлять ще у 15 київських парках. Вміст контейнерів буде збиратись спочатку в більші контейнери, а потім сміттєвози транспортуватимуть сировину на сортування й переробку.

«Ми продовжуємо впроваджувати систему роздільного збору і сортувати відходи тепер можна у парках Києва. Папір, пластикові та скляні пляшки, якщо їх викинути в спеціальні контейнери, не поїдуть на полігон для захоронення чи на сміттєспалювальний завод. Вони спрямуються на переробку», – розповів Петро Пантелеєв.

Читайте також: Лев не стримує овацій! Ти лишив сміття у баці! – фанові віршики на контейнерах у зоопарку 

контейнери для роздільного збору сміття, парки контейнери для роздільного збору сміття, парки контейнери для роздільного збору сміття, парки контейнери для роздільного збору сміття, парки контейнери для роздільного збору сміття, парки контейнери для роздільного збору сміття, парки

Читайте також: Сміттєві контейнери в Києві нанесли на інтерактивну карту

Нагадаємо, цього року комунальне підприємство «Київкомунсервіс» придбало 1000 контейнерів-«дзвіночків» для окремого збору пластикових (PET) пляшок і скла. Ними вже облаштували Дарницький район, на чері – Дніпровський.

Великий Київ у Google News

підписатися