Багатостраждальне озеро у парку “Відрадний” майже довели до ладу – що ще треба зробити

17:16 07.10

Схоже, історія багатостраждального озера у парку “Відрадний” завершиться хепіендом: роботи з розчистки та благоустрою водойми, які розпочались кілька років назад і велись із перервами, виходять на фінішну пряму.

Багатостраждальне озеро у парку “Відрадний” майже довели до ладу – що ще треба зробити

Про це повідомив голова Солом’янської РДА Ігор Довбань.

За його словами, на сьогодні виконані всі ключові роботи для заповнення озера водою: проведено замивку шпунтів, улаштовано шапковий брус з монолітного залізобетону, протифільтраційний екран з геотекстилю та фільтрів дренажів з піску та щебеню тощо.

Зараз спеціалісти працюють над берегоукріпленням та благоустроєм території навколо водойми. Ведуться роботи з влаштування нового газону, загальна площа якого складатиме 16 тис. кв. м. – наразі влаштовано понад 4 тис. кв. м.

Незабаром також розпочнеться улаштування покриттів з ФЕМ.

Читайте також: На Оболоні “з’їхала” в озеро частина набережної біля нового ЖК

Нагадаємо, сам парк “Відрадний” капітально відремонтували у 2018-му. Він став справжньою зеленою візитівкою Солом’янського району. Тут повністю оновили інфраструктуру: від пішохідних і велосипедних доріжок до системи освітлення і автоматичного поливу. Також у зеленій зони встановили сучасні дитячі та спортивні майданчики, поле для міні-футболу, облаштували зелений лабіринт біля центрального входу. А озеру пощастило менше – його почали облаштовувати того ж 2018-го, але кілька разів призупиняли роботи.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...