«Азовець» показав величезну братську могилу біля Маріуполя

Автор: Любава Лисичкіна
21:15 09.05

Поки хворі на всю голову росіяни записують святкові відео з георгіївськими стрічками, інші в цей час звозять тіла вбитих ними людей і кидають в ями.

«Азовець» показав величезну братську могилу біля Маріуполя

Відео оприлюднив у соцмережі український військовий та політичний діяч, третій командир полку «Азов», старший лейтенант Національної гвардії України Максим Жорін. 

На відео видно цілий ряд могил та тіла у пакетах, які складені поруч на траві для поховання.

«А ось і той самий “курорт” у Маріуполі. На відео зафіксоване поховання у селищі Виноградне. Масштаби братської могили з кожним днем все більші. Поки хворі на всю голову росіяни записують святкові відео з георгіївськими стрічками, інші в цей час звозять тіла вбитих ними людей і кидають в ями», – підписав відео військовий.

Як відомо, Арестович порадив “Азовцям” звертатися до воєнного командування, а не до президента щодо деблокади “Азовсталі”.

Нагадаємо, наразі більша частина Маріуполя перебуває під окупацією РФ, проте на території заводу “Азовсталь” продовжують тримати оборону українські військові. Днями російські війська прорвались на територію заводу. Кілька днів там тривають активні бої, поранені помирають без необхідного лікування.

Як повідомляв ВК, офіцер управління розвідки полку “Азов” Ілля Самойленко під час пресконференції наголосив, що фашистські військові РФ вбили понад 25 тисяч українців під час блокади Маріуполя, здебільшого це цивільні.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися