Автор слів про “дітей низької якості” виступає за легалізацію секс-індустрії

20:58 19.07.2020

Депутатка від “Слуги народу”, голова комітету соцполітики Галина Третьякова назвала недостатньою заробітну плату парламентаріїв, щоб якісно виконувати роботу. А ще є прихильником легалізації всього, що можливо.

Автор слів про “дітей низької якості” виступає за легалізацію секс-індустрії

Про це Третьякова розповіла в інтерв’ю “Громадському”.

Я взагалі є прихильником легалізації всього, що можливо… Секс-індустрія у нас була, це одна з найдавніших професій, і той, хто її організовує, т. зв. сутенери, теж у чорній частині спектру економіки. Вони отримують прибуток. Там є приниження, є елементи торгівлі людьми. Ці елементи треба прибрати”, – сказала Третьякова.

Нардеп переконана, що, коли секс-індустрія працює в законному полі, держава може її контролювати. Третьякова ствердно відповіла на питання про те, чи потребують працівники секс-індустрії соціального захисту.

Звичайно. Людина, що працює в цій сфері, потім буде вимагати від держави пенсійне забезпечення. Якщо з ним щось станеться, наприклад, нещасний випадок, що призведе до інвалідності, і це потребує догляду, соціальні служби будуть підключатися. Соцзахист покриває будь-якого громадянина України”, – пояснила Третьякова.

Крім того, депутатка назвала недостатньою заробітну плату парламентаріїв.

Депутатська заробітна плата вона не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народного депутата, вона замала”, – вважає Третьякова.

Нагадаємо, раніше народна депутатка від фракції “Слуга народу” Галина Третьякова, яка очолює парламентський комітет з питань соцполітики і захисту прав ветеранів, заявила, що малозабезпечені сім’ї народжують дітей “дуже низької якості”.

Пізніше пройшов мітинг профспілок, учасники якого вимагали відставки Третьякової.

Як повідомлялося раніше, Верховна рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...