Автомарш “Майдан – Феофанія”: активісти навідались до Зеленського у лікарню

18:50 21.11.2020

21 листопада, в День Свободи і Гідності, активісти Руху опору капітуляції організували автомобільний марш “Майдан – Феофанія”, щоб донести президенту незадоволення суспільства діями влади і “захистити свої національні та громадянські права”.

Як розповіли організатори у анонсі, мета акції – провідати Володимира Зеленського у Феофанії і розповісти йому, як він знищує країну.

Саме діяльність влади провокує суспільну напругу та дестабілізацію. Наші дії ж спрямовані на захист Конституції та суверенітету”, – кажуть активісти.

Претензій до президента у них назбиралось чимало. Це і розворот у сторону РФ, і загроза втрати безвізу, і бажання здійснити конституційний переворот та узурпувати владу.

Також організатори автопробігу впевнені, що Зеленський покриває репресії проти патріотів, просуває капітуляцію, прикриваючись “планом Кравчука”, допомагає російській агентурі посилювати свої позиції у владі.

Крім того, на їхню думку, “Зеленський та його уряд  “боряться” з пандемією коронавірусу шляхом нищення малого бізнесу. Громадяни залишені сам на сам з бідою, а Зе ховається у ВІП-палаті за наш рахунок”.

Серед основних вимог (повністю – тут), що висувають активісти, — вирішення впродовж останніх чотирьох пленарних днів конституційної кризи, припинення репресій і капітуляції перед Росією, розробка адекватних заходів для боротьби з пандемією.

Також у списку вимог – звільнення Андрія Єрмака, Руслана Демченка, Леоніда Кравчука, Олега Татарова, повна відставка Кабінету міністрів.

Акція розпочалась близько 14:00 мітингом на Європейській площі, після якого сформували автоколону для поїздки у Феофанію, де наразі лікується Зеленський.

До прибуття протестувальників правоохоронці приготувались завчасно – до медзакладу стягнули силовиків, які охороняли медзаклад по периметру.

Не отримавши можливості поспілкуватись з президентом, протестувальники запалили фаєри і димові шашки. 

На завершення під ворітьми висипали з мішків холодний асфальт на зелену картонку з надписом “Зе”, щоб показати, куди пішли гроші з COVID-фонду. 

Нагадаємо, нещодавно аналогічний захід активісти влаштували до будинку голови КСУ Тупицького: під йогобудинок привезли шибеницю і “квиток до Ростова”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...