Авакову поставили вимогу піти з посади, попросили піти — нардепка

Автор: Любава Лисичкіна
00:16 21.07

Вікторія Сюмар розповіла про дві основні причини звільнення Авакова.

Авакову поставили вимогу піти з посади, попросили піти — нардепка

Таку думку в ефірі “Прямого” висловила народна депутатка від фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар.

 “Те, що він не пішов сам, я думаю, усім зрозуміло. Його, очевидно, попросили піти”, – зауважила нардепка.

 На думку парламентарки, є дві основні причини звільнення Авакова. Перша — затримання трьох депутатів з партії “Слуга народу” у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння.

“Ми дійсно мали багато інформації, писали про неї журналісти, ЛІГА.net робила свої розслідування про те, що одна з претензій до Авакова була в тому, що він зробив, щоб Національна поліція заарештувала аж трьох “слуг народу” впродовж місяця, двоє з яких були в стані наркотичного сп’яніння, а один — алкогольного сп’яніння. Ще треба подати, що це цілеспрямована робота Національної поліції і Авакова проти іміджу президента Зеленського через цих депутатів”, – вважає Сюмар.

Друга причина полягає в самостійності Авакова, який виявляв активність у зовнішній політиці. Саме з ним, а не з Андрієм Єрмаком, зустрівся тимчасовий повірений у справах США Джордж Кент.

Нагадаємо,  Рада відправила Авакова у відставку.

Арсен Аваков обіймав посаду міністра внутрішніх справ більше семи років: призначений 27 лютого 2014 року і перепризначений 29 серпня 2019 року. Після кількох резонансних справ, а саме – згвалтування в Караглику та стрілянини в Броварах, проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова піднялась хвиля протестів. Відтоді періодично у центрі столиці проходять акції з вимогами відставки Авакова (РЕПОРТАЖ). Якось під час акції під Верховною Радою спалили “поліцейського бобіка”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...